Posted by Oleg Mashevskyi On Травень - 16 - 2023 Коментарі Вимкнено до «Поняття етнічності в Ісламі: теорія та практика». Лекція заступника голови Асоціації мусульман України В. А. Дашевського.

01 травня 2023 відбулася зустріч заступника голови Асоціації мусульман України Вадима Анатолійовича Дашевського зі студентами освітньої програми «Сходознавство», історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Пан Вадим прочитав відкриту лекцію на тему «Поняття етнічності в Ісламі: теорія та практика».

Під час зустрічі лектор висвітлив такі важливі аспекти, як джерельна база з даного питання та історичний контекст формування поліетнічної мусульманської цивілізації. Після лекції пролунала низка питань від студентів-сходознавців. Відповідаючи на них, лектор, зокрема,  уточнив, про взаємовпливи етнічного та релігійного чинників у сучасних країнах Сходу.

Вадим Анатолійович звернув увагу на значну теоретичну підготовку студентів-сходознавців історичного факультету й, відповідно,  високий рівень питань студентів. Від імені АМУ було запропоновано у майбутньому розширити тематику відкритих лекції у такому форматі.
        

Захід модерував асистент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Віталій ЛЮЛЬКА.

Comments are closed.