Archive for Червень, 2015

Posted by Administrator On Червень - 16 - 2015 0 Comment

Дорогі друзі, пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю в. о. завідувача кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, проф. О. П. Машевського газеті «Історія України» про розвиток історичної освіти, зокрема відкриття нових спеціалізацій «американістика та європейські студії» та «сходознавство» на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.

Posted by Administrator On Червень - 11 - 2015 0 Comment

Науковий центр «Української асоціації європейських студій» на історичному факультеті розпочав свою роботу. В межах роботи центру УАЄС 7 червня відбулася зустріч голови центру декана, проф. Івана Патриляка та вченого секретаря проф. Олега Машевського з викладачем Клівлендського університету (США) дослідником історії Східної Європи Джорданом Сомерсом (Jordan Sommers). Обговорювались основні підходи українських та американських науковців до вивчення європейської історії, роль та місце України у європейській сім’ї народів, а також плани подальшої співпраці.

Posted by Administrator On Червень - 9 - 2015 0 Comment

3-4 липня 2015 р. у м. Львові Громадська організація «Львівська фундація суспільних наук» проводитиме міжнародну науково-практичну конференцію «Суспільні науки: історія, сучасний стан та перспективи досліджень» До участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, здобувачі, а також інші молоді науковці Кінцевий строк подання матеріалів: 30 червня 2015 р. (включно) Форма проведення конференції: очна та заочна Для перегляду додаткової інформації про конференцію, у разі зацікавленості, Ви можете завітати на сайт ГО «Львівська фундація суспільних наук», а також завантажити прикріплений файл до цього повідомлення. Інформаційний лист для учасників конференції   Контакти організаційного комітету: ГО «Львівська фундація суспільних наук» T: +38 066 789 82 07@: nauka@s-sciencefoundation.lviv.ua W: www.s-sciencefoundation.lviv.ua   

Posted by Administrator On Червень - 9 - 2015 0 Comment

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до співпраці у науковому виданні «Європейські історичні студії», що видається на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Формуються перший та другий номери журналу. Статті приймаємо до 30 червня 2015 р. Про журнал Видання публікує статті, рецензії на наукові роботи, хроніку наукового життя. Проблематика:інтеграційні процеси в Європі (друга пол. XX – початок XXI ст.); євроінтеграція України; етнічні, міграційні процеси в Європейському Союзі; соціальна історія, історія повсякдення країн Європейського Союзу; розвиток масової культури в ЄС; зовнішня політика України та європейських країн на сучасному етапі.   Оформлення статей до збірника Відповідно до постанови Президії ВАК України від 15.01.2003 р. № 7-05/1 “Про підвищення вимог до фахових видань,  [ Read More ]

Posted by Administrator On Червень - 5 - 2015 0 Comment

3 червня 2015 р. відбулася зустріч представників історичного факультету, а саме в. о. завідувача кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн проф. О. П. Машевського, заступника голови НТСА історичного факультету аспіранта Єгора Брайляна, студента магістратури Андрія Бойка з віце-президентом «Української асоціації європейських студій» Сергієм Васильовичем Загороднюком. Обговорювалось питання приєднання історичного факультету до УАЄС, що значно розширить можливості дослідження та викладання проблем європейської інтеграції на історичному факультеті, зокрема місця та ролі України в європейській спільноті.