Наїль АХМЕТОВ (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Радянсько- іспанські відносини: 1977-1987 рр. (рос.м.). Науковий керівник доц. Індутна Н.Є. Живе і працює в Азербайджані.

Вадим ВОЛКОВ (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Роль США у розвитку економіки Японії у повоєнний період (рос.м.). Науковий керівник ас. Чистяков О.М.

Наталія ГОРОДНЯ (Умрихіна) (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Президентська влада у США і її вплив на зовнішню політику (рос.м.). Науковий керівник доц. Маркіна Н.М. Староста групи у 1986-1988 рр. Доктор історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ірина ДОВГАНЕНКО (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Культурні зв’язки СРСР й Іспанії (1917-1939) (рос.м.). Науковий керівник доц. Індутна Н.Є. Працює вчителем у м. Києві. Має відзнаки Кращого вчителя року.

Михайло ЗАХАРОВ (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Фашизм і сталінізм як історичне джерело в реалізації соціально-політичних процесів (рос.м.). Науковий керівник доц. Папенко Н.С. Приватний підприємець. Учасник АТО, доброволець.

Ніна КУШНІР (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Походження Першої світової війни 1914-1918 рр. (рос.м.). Науковий керівник доц. Гончар Б.М. Викладач історії і філософії Смілянського промислово-економічного технікуму Черкаського державного технологічного інституту.

Максим ЛІВЕНЬ (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Система вищої освіти у США (1960-1980-ті рр.). Науковий керівник доц. Солтановська Т.Г.

Ірина ПАУНОВА (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: До питання про встановлення дипломатичних відносин Великої Британії з Радянським Союзом (рос.м.). Науковий керівник проф. Мартиненко А.К. Приватний підприємець.

Ольга САЛЬЦОВА (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи:Дореволюційна і радянська історіографія громадянської війни у США (1861-1865 рр.) (рос.м.). Науковий керівник доц. Маркіна Н.М.

Валерій ТЕРЕЩЕНКО (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Українська еміграція у Північній Америці: походження, громадсько-політична діяльність (укр.м.). Науковий керівник доц. Маркіна Н.М. Музикант, гітарист, «душа» курсу. Працівник Звенигородської митниці.

Дмитро ТЕТЕРЯ (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Робітничий рух у Франції на початку ХХ ст. (рос.м.). Науковий керівник доц. Солтановська Т.Г. Староста групи у 1989-1991 рр. Завідувач науково-дослідного відділу «Музей трипільської культури», Національний історично-етнографічний заповідник «Переяслав»

Едуард ШЕВЕЛЬОВ (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Міжнародний комітет з питань невтручання у справи Іспанії і позиція Англії, Франції і Сполучених Штатів Америки (укр.м.). Науковий керівник доц. Індутна Н.Є. Приватний підприємець. У 1990-ті рр. працював викладачем у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Був учасником студентських голодувань на Майдані у вересні 1990 р. Про нього у кн.: Студентська революція на граніті. – К., 1995.

Ярослав ЮДІН (спеціаліст, стаціонар). Тема дипломної роботи: Основні механізми зовнішньої політики США в Центральній Америці й Карибському басейні (70-80-ті рр. ХХ ст.) (рос.м.). Науковий керівник доц. Маркіна Н.М. Дипломат. Закінчив Дипломатичну академію. У 1996-2000 р. – консул посольства України у Югославії, у 2003-2004 рр. – у Лівії, у 2004-2007 рр. – у Сербії. З 2012 р. – на дипломатичній службі у Комітеті закордонних справах Верховної Ради України. Працює також у секретаріат парламентських делегацій України в ПАРЕ і ОБСЄ.

***

ГОДЛЕВСКАЯ Е.В. (спеціаліст, вечірнє відділення). Тема дипломної роботи: Система середньої і вищої освіти в США (рос.м.). Науковий керівник доц. Гончар Б.М.

МИРОНОВА В.В. (спеціаліст, вечірнє відділення). Тема дипломної роботи:  Військове мистецтво Великої Британії і США в боях проти фашистської Німеччини і її  європейських союзників у 1940-1945 рр. (рос.м.). Науковий керівник доц. Барабанов Ю.М.