Posted by Oleg Mashevskyi On Квітень - 18 - 2023 Коментарі Вимкнено до Зустріч студентів-сходознавців з істориком-сходознавцем Наталією Зуб

13 квітня 2023 р. студенти-сходознавці зустрілись з пані Наталією ЗУБ, молодшим науковим співробітником відділу Євразійського Степу Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, кандидатом історичних наук.

Під час зустрічі Н. Зуб згадала про появу інтересу до історії Сходу під час студентського навчання в Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Тараса Шевченка. Тоді ж курсові і дипломну роботи вона присвятила історії Кавказу. Опісля пані Наталія розповіла про навчання в аспірантурі Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, в якому у 2007 році захистила кандидатську дисертацію «Проблема Нагірного Карабаху в російсько-ірансько-азербайджанських відносинах (кінець XVIII – перша третина XIX ст.)». Вона ознайомила студентів з результатами дослідження. Надалі Н. Зуб охарактеризувала власні наукові інтереси з часу початку роботи у відділі Євразійського Степу Інституту сходознавства, а також розповіла про поточні проекти, а саме підготовку історичного словника на кримськотатарську тематику.

Пані Н. Зуб звернула увагу на важливість проходження студентами-бакалаврами джерелознавчої практики та студентами-магістрами науково-дослідної практики в Інституті сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, а також залучення працівників Інституту до роботи в екзаменаційних комісіях освітніх програм «Сходознавство».

Модерував заходом доцент Олег КУПЧИК.

Comments are closed.