Posted by Oleg Mashevskyi On Березень - 14 - 2023 Коментарі Вимкнено до Зустріч студентів-сходознавців із кураторкою українсько-тюркських проектів у сфері культури

09 березня 2023 р. відбулась зустріч студентів ОП «Сходознавство» із кураторкою українсько-тюркських проектів у сфері культури Мариною ГОНЧАРУК.

Під час зустрічі п. М. Гончарук розповіла студентам про роботу з організації та проведення українсько-тюркських проектів, поділилась власним досвідом участі в грантових програмах тюркських країн, а також діяльності з популяризації історії та культури тюркських народів. Зокрема пані Марина розповіла про співпрацю з Міжнародною організацію тюркської культури (Тюрксой), Державним центром перекладу Азербайджану, Бакинським міжнародним центром мультикультуралізму, посольствами тюркських держав та ін. Ці проекти були пов’язані з організацією та проведенням конференцій, круглих столів, презентацій, інтерв’ю, закордонним стажуванням українських студентів, а також перекладом на українську мову літератури тюркських народів тощо.

Зазначимо про сталість співпраці кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн із п. М. Гончарук в межах розвитку освітньої програми «Сходознавство». У свій час пані Марина ініціювала факультативне викладання в університеті навчальної дисципліни «Мультикультуралізм в країнах Сходу».

На завершення зустрічі пані Марина Гончарук запросила студентів-сходознавців до співпраці в межах організовуваних нею проектів на тюркську тематику.

Модерував заходом доцент Олег КУПЧИК.

Comments are closed.