Posted by Administrator On Травень - 28 - 2019 0 Comment

23-24 травня 2019 р. доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн О. Р. КУПЧИК взяв участь у Другому міжнародному форумі кавказознавців (Баку, Азербайджанська Республіка). У ньому взяли участь науковці з Азербайджану, Туреччини, Грузії, Казахстану, Узбекистану, Ірану, Білорусі та Росії.

Під час форуму Олег Романович виступив з доповіддю на тему «Азербайджансько-українські відносини 1991–2018 рр. та питання територіальної цілісності Азербайджанської Республіки й України». Дав інтерв’ю азербайджанському каналу «CBC» та журналу «Мій Азербайджан». Навів наукові контакти із азербайджанськими істориками, зокрема із завідувачем кафедри історії народів Кавказу Бакинського Державного Університету д. і. н., професором Ірадою Гусейновою. Отримав для кафедральної бібліотеки підручник «Історія народів Кавказу» / Ірада Гусейнова. – Баку, 2018. – 1248 с.

Прикметно, що на виставці наукової літератури разом з іншими виданнями були презентовані спільні видання Історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Інституту кавказознавства НАНА, а саме Програма та Збірник матеріалів круглого столу «Кавказознавчі читання» (2018 р.).

SAM_1087-min SAM_1065-min SAM_1090-min SAM_1089-min