Posted by Administrator On Травень - 12 - 2019 0 Comment

13 травня о 13.00 в аудиторії 438 на Історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться лекція -дискусія екс-директора Української служби «Голосу Америки», спеціального радника зі стратегічних комунікацій та розвитку Фундації «U.S.-Ukraine» Адріяна Кармазина.

Співорганізатори зустрічі: кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн, ГО «Українська асоціація американістики», Студентський парламент історичного факультету.

Адріян Кармазин – американський журналіст, державний службовець та громадський діяч українського походження, директор Української служби «Голосу Америки» в 2005 – 2015 рр., спеціального радника зі стратегічних комунікацій та розвитку Фундації «U.S.-Ukraine» у Вашингтоні, запрошений лектор в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, ХНУ імені В.Каразіна та ЛНУ імені Івана Франка під егідою Fulbright Specialist Program.

За 27 років його роботи в Українській службі «Голосу Америки» відбулася низка доленосних подій для України, США та світу, що висвітлювалися Українською службою. Зокрема розпад СРСР, Помаранчева революція та Євромайдан і Революція Гідності, початок російської збройної агресії проти України. За його участі відбулося розширення мережi кореспондентiв Української служби Голосу Америки в Українi та спiвпрацi служби з українськими FM-станцiями. А.Кармазин координував заходи для реструктуризацiї щотижневого тележурналу Голосу Америки «Вiкно в Америку», ініціював відому щоденну телепрограму новин «Час-Time», а також регулярнi прямi включення з низкою телекомпанiй в Українi.

Під час зустрічі планується обговорити такі проблеми: діяльність та роль Української служби «Голосу Америки», сучасні політичні та соціальні події і тенденції у США.

Пан Адріян просить студентів ставити йому багато запитань! 

60176925_448216992673862_3986734088919711744_n